Cennik

Szanowni Państwo !
Przedstawiamy kilka przykładowych wyjazdów oraz cennik do nich. Mamy nadzieję, że proponowane ceny będą konkurencyjne i spotkamy się razem na udanym wyjeździe.
Oferowane wyjazdy to kanon kierunków turystycznych południowej Polski oraz najciekawsze propozycje turystyczne naszych południowych sąsiadów. 

1) Zakopane - Stolica polskich Tatr - od 400 zł. 
/ wyjazdy z:  Ustroń, Cieszyn, Wisła, Skoczów, Strumień, Jastrzębie Zdrój, Pszczyna, Bielsko Biała, Żywiec, Oświęcim, Rybnik, Wodzisław Śląski i wielu innych.


 


2) Jura Krakowsko-Częstochowska - Ogrodzieniec - od 300 zł.
/ wyjazdy z:  Cieszyn, Zebrzydowice, Pszczyna, Bielsko Biała, Brenna, Jasienica, Frydek Mistek, Ostrava, Trzyniec i wiele innych.

 

 


3) Kraków - zabytki / Kraków Balice - lotnisko.
Kraków jak myślę nie potrzebuje reklamy. Dlatego czy na zwiedzanie czy na lotnisko zawieziemy Państwa z wielką przyjemnością już od 330 zł.
/ wyjazdy z:  Cieszyn, Ustroń, Wisła, Istebna, Koniaków, Bielsko Biała, Skoczów i ze wszystkich miejscowości powiatów: cieszyńskiego, jastrzębskiego, bielskiego i całego Zaolzia (patrz Zaolzie: https://www.powiat.cieszyn.pl/szybkieMenu/turystyka).

4) Zamek Janosika - Słowacja - już do 350 zł. 
Historię Janosika chyba wszyscy z nas znają z polskiego serialu. Dla wszystkich, którzy chcą poznać kulisy filmu o Janosiku i więcej faktów związanych z historią zapraszamy na wyjazd do zamku Orawskiego.
/ wyjazdy z:  Pawłowice, Żory, Suszec, Brzeszcze, Kobiór, Bielsko Biała, Szczyrk i wielu innych.


5) Wody Termalne - Velky Meder - weekend już od 600 zł.
Wody zdrojowe i termalne od zawsze były w kręgu zainteresowań osób chcących zadbać o zdrowie, dobre samopoczucie i relaks poprzez kąpiele wodne i fantastyczną ciepłą wodę.
Mniej znany Velky Meder posiada wspaniała bazę leczniczą i rekreacyjną i zachęcamy wszystkich do odwiedzin miasteczka zarówno zimą jak i latem.
Więcej na: https://www.velkymeder.pl/zrodla-termalne-velky-meder-slowacja/
/ wyjazdy z:  Cieszyn, Skoczów, Strumień, Jastrzębie Zdrój, Pszczyna, Bielsko Biała, Żywiec, Oświęcim, Rybnik, Wodzisław Śląski, Rybnik i wielu innych.

6) Wakacje na świecie.
Wszyscy uwielbiamy słońce dlatego bardzo często na wakacje wybieramy wspaniały wypoczynek za granicą. Dla wszystkich którzy latają na wakacje oferujemy transfer na lotnisko Katowice Pyrzowice.
Największe na południu polski lotnisko blisko nas... Dostarczymy i odbierzemy już od kwoty 280 zł. 

 

Więcej informacji na stronach operatorów turystycznych Polski i Czech:
http://www.wakacje.pl - Najlepsze wakacje pod słońcem!
http://www.r.pl - Lato 2020 z Rainbow | Sprawdź nasze wyjątkowe oferty
http://www.tui.pl - Biuro podróży TUI - wakacje, wczasy, wycieczki, last minute i ...
http://www.travelplanet.pl - Wczasy, oferty last minute na urlop 
http://www.itaka.pl - Twoje wymarzone wakacje. Wyjedź z nami na wczasy!

i wiele innych, a po czeskiej stronie:
http://www.cedok.com 
http://www.bulgariatour.czech-trade.pl
http://www.vitkovicetours.pl
http://www.olzatour.pl